Stacjonarny przepływomierz do cieczy Fluxus F721

Przepływomierz ultradźwiękowy do cieczy FLUXUS F721

Stacjonarny przepływomierz FLEXIM FLUXUS F721 jest następcą bardzo udanego przepływomierza serii F704. Urządzenie skupia w sobie wiedzę oraz doświadczenie producenta w zakresie bezinwazyjnych pomiarów cieczy oraz posiada innowacyjne rozwiązania dotyczące algorytmu pomiarowego oraz filtracji sygnału. Wszystkie jego zalety sprawiają, że przepływomierze FLEXIM serii F721 idealnie sprawdzają się w wielu aplikacjach pomiarowych w niemalże każdej branży przemysłu.

Montaż stacjonarny
Medium ciecze agresywne
ciecze nieprzewodzące
ciecze inne niż woda
Wielkość mierzona przepływ objętościowy
przepływ (licznik/sumator)
przepływ chwilowy
przepływ masowy
Pomiar bezinwazyjny
Dokładność ±1,2 % dla cieczy
Średnica nominalna 6 ... 6500 mm
Stopień ochrony IP65
IP66
IP68 (opcjonalnie)
Temperatura medium do 650 °C
Typ wyjścia 0/4 ... 20 mA
4 ... 20 mA + HART
binarne
Zasilanie 230 V AC
20 ... 32 V DC
Komunikacja Ethernet
HART
Modbus RTU
Profibus PA
USB
Fieldbus
Odcinki proste 10 x DN przed i 5 x DN za
Dopuszczenia ATEX
FM
IECEx
Producent Flexim

Stacjonarny przepływomierz ultradźwiękowy FLUXUS F721 jest następcą bardzo udanego przepływomierza serii F704. Przepływomierze F721 idealnie sprawdzają się w wielu aplikacjach pomiarowych w szerokim obszarze zastosowań.

Przepływomierz nadaje się do pomiaru w zakresie średnic DN6...DN6500. Temperatura medium dzięki możliwości wykorzystania nakładki wysokotemperaturowej WaveInjector jest w stanie pracować w zakresie -190...+600°C.

Przepływomierz ultradźwiękowy FLUXUS F721 można swobodnie dopasowac do posiadanego systemu komunikacji - dostępne są różne warianty konfiguracji przetwornika łącznie z możliwością wykorzystania Modbus, Profibus, Foundation Fieldbus, HART oraz BACnet.

 


 

... ładuję dane ...