Przetworniki temperatury głowicowe

Przetwornik temperatury głowicowy APAQ-C130 TC
Kod produktu: Przetwornik głowicowy APAQ-C130 TC
APAQ C130 TC to nowoczesny przetwornik o wysokiej niezawodności i doskonałej wydajności. Dzięki solidnej konstrukcji czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura otoczenia, wibracje, wilgoć i zakłócenia elektromagnetyczne (EMC), mają minimalny wpływ na wynik pomiaru.
APAQ C130 TC charakteryzuje się prostotą. Przetwornik można łatwo skonfigurować bezprzewodowo za pomocą technologii NFC™ za pomocą smartfona lub tabletu. Nie ma potrzeby korzystania z drogich narzędzi konfiguracyjnych ani stacjonarnych stacji roboczych do konfiguracji przetwornika.
Kompaktowa konstrukcja ułatwiająca instalację
Cechą wyróżniającą APAQ 130 TC jest jego kompaktowa konstrukcja. Wersja montowana na głowicy ma zaledwie 10,5 mm wysokości i można ją łatwo montować we wszystkich głowicach przyłączeniowych DIN B. Wersja montowana na szynie ma zaledwie 6,3 mm szerokości, co pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w szafie.

Najwyższa jakość i dokładność w czasie
Przetwornik APAQ-C130 TC charakteryzuje się wysoką niezawodnością i doskonałą wydajnością. Opierając się na ugruntowanej wiedzy oraz opinii ekspertów przetwornik został zbudowany aby zwiększyć wydajność i sprostać potrzebom klientów w zakresie digitalizacji. Minimalny dryf wynoszący ±0,05°C lub ±0,05% zakresu na rok zmniejsza potrzebę kalibracji.

Konfiguracja i monitorowanie bezprzewodowe
Skonfiguruj swój APAQ-C130 TC bezprzewodowo przez NFC® za pomocą nowej aplikacji INOR Connect. Szybka komunikacja między nadajnikiem a smartfonem umożliwia kopiowanie i wklejanie konfiguracji do dowolnej liczby przetworników w zaledwie kilka sekund. W aplikacji INOR Connect możesz łatwo zapisywać i udostępniać konfiguracje swoim współpracownikom. Możesz również generować protokoły konfiguracji w formacie PDF, co ułatwia dokumentację.

Parametry
| Sygnał wejściowy | B E J K N R S T |
| Sygnał wyjściowy | 4 ... 20 mA |
| Regulacja zera | w całym zakresie |
| Dokładność | ±0,15 % zakresu |
| Sygnał błędu | < 3,5 mA > 21 mA |
| Zasilanie | 6 ... 32 V DC |
| Temperatura pracy | -40 ... 85 °C |
| Montaż | wewnątrz głowicowy |
Pliki do pobrania
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.























