Czujniki temperatury głowicowe

Czujnik temperatury głowicowy SA2
Kod produktu: Czujnik głowicowy SA2
Aseptyczny czujnik temperatury głowicowy do przemysłu farmaceutycznego, z niewymiennym wkładem pomiarowym.
- długość osłony: 100 mm, 200 mm, 250 mm, 150 mm, 300 mm
- materiał osłony: stal kwasoodporna 1.4541
- średnica osłony: 6 mm, 10 mm
- zakres pomiarowy temperatury: -40 ... 200°C
Obszary zastosowań czujnika temperatury głowicowego SA2
Czujnik głowicowy przeznaczony do pomiaru temperatury cieczy i gazów w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, gdzie wymagana jest higiena połączenia. Czujnik temperatury rezystancyjny z niewymiennym wkładem pomiarowym. Czujnik temperatury jest wyposażony w zaciskowe złącze typu CLAMP wg PN-ISO 2852, zapewniające higieniczne i szczelne połączenie.
- obwód pomiarowy: 2, 3 i 4 – przewodowy
- przetwornik temperatury: APAQ-HRF, APAQ-HCF, IPAQ-C201, APAQ-3HPT, MinIPAQ-HLP, IPAQ-H, MESO-H, ProfIPAQ-H, TxBlock, TxIsoBlock inny
- przyłącze procesowe: higieniczne Tri-Clamp 1 i 1/2", Tri-Clamp 2", Tri-Clamp 3"
Parametry
| Materiał osłony | stal kwasoodporna 1.4541 |
| Przyłącze procesowe | higieniczne Tri-Clamp 1 i 1/2" higieniczne Tri-Clamp 2" higieniczne Tri-Clamp 3" |
| Medium | ciecze gazy/powietrze |
| Zakres pomiarowy temperatury | -40 ... 200 °C |
| Obwód pomiarowy | 2 - przewodowy 3 - przewodowy 4 – przewodowy |
| Element pomiarowy | termorezystor (RTD) Pt100 termorezystor (RTD) Pt1000 termorezystor (RTD) Pt500 termorezystor podwójny (RTD) 2xPt100 termorezystor podwójny (RTD) 2xPt1000 termorezystor podwójny (RTD) 2xPt500 |
| Średnica osłony | 6mm 10mm |
| Długość osłony | 100mm 200mm 250mm 150mm inna 300mm |
| Przetwornik temperatury | APAQ-HRF inny TxIsoBlock TxBlock ProfIPAQ-H MESO-H IPAQ-H MinIPAQ-HLP APAQ-3HPT IPAQ-C201 APAQ-HCF |
| Dokładność | klasa A (dla RTD) klasa B (dla RTD) |
Pliki do pobrania
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













