Wykorzystujemy pliki cookies. Serwis internetowy Introl.pl dba o swoich Klientów. Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji oraz w celu usprawnienia funkcjonowania sklepu, korzystamy z technologii plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Katalog ekspertów

Zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszej kadry inżynierskiej.
Wybierz odpowiedni Dział i znajdź kontakt do naszych ekspertów.

Paweł Hoła
Paweł Hoła

tel.: 601 553 361
phola@introl.pl

Sławomir Wąsowicz
Sławomir Wąsowicz

tel.: (32) 789 00 21
kom: 601 553 368
swasowicz@introl.pl

Marek Ostrycharz
Marek Ostrycharz

tel.: (32) 789 00 27
kom: 601 553 367
mostrycharz@introl.pl

Mateusz Galonska
Mateusz Galonska
tel.: (32) 789 00 29
kom: 601 553 338
mgalonska@introl.pl
Maciej Wawrzyszko
Maciej Wawrzyszko

tel.: (32) 789 00 62
kom: 601 553 379
mwawrzyszko@introl.pl

Adam Goj
Adam Goj

tel.: (32) 789 00 64
agoj@introlautomatyka.pl

Paweł Szuba
Paweł Szuba

tel.: (32) 789 00 11
pszuba@introlautomatyka.pl

Grzegorz Ciałoń
Grzegorz Ciałoń

tel.: (32) 789 00 18
kom: 601 553 362
gcialon@introl.pl

Mirosław Kasperek
Mirosław Kasperek

tel.: (32) 789 00 19
mkasperek@introlautomatyka.pl

Michał Prynda
Michał Prynda

tel.: 785 900 873
e-mail: mprynda@introl.pl

Grzegorz Gruszka
Grzegorz Gruszka

tel.: (32) 789 00 63
kom: 601 589 982
ggruszka@introl.pl

Krystyna Nowak
Krystyna Nowak

tel.: (32) 789 00 47
knowak@introl.pl

Sławomir Kowalczyk
Sławomir Kowalczyk

tel.: (32) 789 0 122
kom: 601 553 340
skowalczyk@introl.pl

Michał Dudek
Michał Dudek

tel.: (32) 789 01 21
kom: 601 589 949
mdudek@introl.pl

Tomasz Białas
Tomasz Białas

tel.: 785 900 864
tbialas@introl.pl

Janusz Cop
Janusz Cop

tel.: (32) 789 00 34
jcop@introlautomatyka.pl

Stanisław Stanisz
Stanisław Stanisz

tel.: (32) 789 00 79
kom: 601 589 969
sstanisz@introl.pl

Ewa Słomska-Czop
Ewa Słomska-Czop

tel:. (32) 789 00 67
kom: 785 900 965
eslomska@introl.pl

Krzysztof Karasiak
Krzysztof Karasiak

tel.: (32) 789 00 95
kom: 785 900 874
kkarasiak@introl.pl

Mariusz Borkowski
Mariusz Borkowski

tel.: (32) 789 01 08
kom: 693 839 497
mborkowski@introl.pl

Artur Pierścionek
Artur Pierścionek

tel.: (32) 789 00 36
apierscionek@introlautomatyka.pl

Tomasz Stolarczyk
Tomasz Stolarczyk

tel.: (32) 789 01 28
tstolarczyk@introlautomatyka.pl

Barbara Sokół
Barbara Sokół

tel.: (32) 789 00 93
kom: 785 900 878
bsokol@introl.pl

Rafał Boroń
Rafał Boroń

tel.: (32) 789 00 14
rboron@introl.pl

Artur Kozielski
Artur Kozielski

tel.: (32) 789 00 16
akozielski@introlautomatyka.pl

Dominik Szewczyk
Dominik Szewczyk

tel.: (32) 789 00 13
dszewczyk@introlautomatyka.pl

Damian Wiśniewski
Damian Wiśniewski

tel.: (32) 789 00 87
dwisniewski@introl.pl

Łukasz Porwik
Łukasz Porwik

tel.: (32) 789 0 124
kom: 785 900 868
lporwik@introl.pl

Sebastian Bajorek
Sebastian Bajorek

tel.: (32) 789 00 98
kom: 693 839 496
sbajorek@introl.pl

Adam Sokol
Adam Sokol

tel.: (32) 789 01 90
kom: 601 553 342
asokol@introl.pl

Dariusz Górszczyk
Dariusz Górszczyk

tel.: (32) 789 00 57
kom: 785 900 870
dgorszczyk@introl.pl

Tatiana Wegehaupt
Tatiana Wegehaupt

tel.: (32) 789 00 96
twegehaupt@introl.pl

Tomasz Kawka
Tomasz Kawka

tel.: (32) 789 00 15
tkawka@introlautomatyka.pl

Beata Świątek
Beata Świątek

tel.: (32) 789 0 103 
kom: 785 900 884
bswiatek@introl.pl

Igor Zotów
Igor Zotów

tel.: 601 55 33 01
izotow@introl.pl

Paweł Mrówka
Paweł Mrówka

tel.: 601 589 925
pmrowka@introl.pl

Jerzy Szyszko
Jerzy Szyszko

tel.: 601 589 936
jszyszko@introl.pl

Artur Żarski
Artur Żarski

tel.: (32) 789 00 69
kom: 785 900 936
azarski@introl.pl

Krystian Blochel
Krystian Blochel

tel.: (32) 789 00 17
kblochel@introl.pl

Katarzyna Żarska
Katarzyna Żarska

kom.: 785 900 969
kzarska@introl.pl


Znajdź naszego przedstawiciela


Kontakt
... ładuję dane ...