Centralki

Centralka detekcyjno-alarmowa Eco Alpa
Kod produktu: Eco Alpa
Centrala detekcyjno-alarmowa Eco Alpa jest dwukanałową centralką przeznaczoną do pracy z czujnikami gazu z interfejsem 4 ... 20 mA. Centrala detekcyjno-alarmowa została zaprojektowana do wykrywania wycieku gazu ziemnego, gazu płynnego i tlenku węgla.
Obszary zastosowań centrali detekcyjno-alarmowej Eco Alpa
System detekcji gazów Eco Alpa jest nowoczesnym, opartym na technice mikroprocesorowej urządzeniem, przeznaczonym do wykrywania wycieku gazu ziemnego (metanu), gazu płynnego (propanu, propanu-butanu), tlenku węgla oraz dowolnych innych gazów, do których wykrycia zastosowano kompatybilne z centralką detektory.
Parametry
| Typ wejścia | 2 x analogowe |
| Typ wyjścia | 3 x przekaźnikowe 230V / 3 A 1 x potencjałowe 12 V DC / 230 V AC |
| Aplikacja | systemy detekcji gazów |
| Wizualizacja | diody LED |
| Liczba czujników | do 2 |
| Sterowanie zaworem | nie grzybkowe 12 V kulowe, klapowe 12 V odcinające 230 V |
| Akumulator | wewnętrzny 12 V 1,2 Ah zewnętrzny12 V 4 Ah brak |
| Medium | gazy/powietrze |
| Producent | Atest Gaz |
Produkty powiązane
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













