Przenośne

Kalibrator ciśnienia Crystal IS31
Kod produktu: Crystal
Zalety stosowania przenośnego kalibratora ciśnienia Crystal IS31
Precyzyjny przenośny manometr cyfrowy przeznaczony do pomiaru pod- i nadciśnienia. Model manometr IS31 wyposażony jest w jeden sensor, umożliwiający kalibrację zarówno pneumatycznych, jak i hydraulicznych przetworników i manometrów. Podwójny wyświetlacz manometru umożliwia wyświetlanie wskazań pomiaru ciśnienia w 8 różnych jednostkach oraz prądu w mA lub % zakresu 4, 20 lub 10 ... 50 mA. Wszystkie modele manometrów standardowo wyposażone są w interfejs RS-232.
Parametry
| Przyłącze procesowe | 1/8” NPT |
| Rozdzielczość | od 0,1 mbar |
| Żywotność baterii | 90 h |
| Temperatura pracy | 0 ... 50 °C |
| Medium | gazy/powietrze |
| Zakres pomiarowy ciśnienia | 0 ... 100 bar (nadciśnienie) 0 ... 200 bar (nadciśnienie) -1 ... 1 bar (nadciśnienie) -1 ... 2 bar (nadciśnienie) -1 ... 20 bar (nadciśnienie) -1 ... 40 bar (nadciśnienie) |
| Zasilanie | bateria 9V |
| Dokładność | ±(0,025 % wsk. + 0,001 mA) ±(0,05 % wsk. + 0,005 % zakr. nadciśn.) ±(0,25 % wsk. + 0,025 % zakr. podciśn.) |
| Interfejs | RS232 |
| Pomiar | prądu 55 mA |
| Dopuszczenia | brak ATEX EEx ia IIC T4 |
| Producent | Crystal Engineering |
Produkty powiązane
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.
















