Kontaktowe wilgotnościomierze produktów sypkich

Mierniki wilgotności serii DMMS
Kod produktu: DMMS
Cyfrowy, kontaktowy miernik wilgotności substancji sypkich o uziarnieniu do 7 mm lub półpłynnych w zakresie 0-20% lub 0-90%. Zapewnia dokładność pomiaru do 0,1 ...0,2% (w zależności od medium). Miernik stosowany jest do pomiaru wilgotności materiałów sypkich, piasku, kruszywa, miału węglowego, trocin, gipsu, biomasy.
System pomiaru wilgotności materiałów sypkich DMMS
System DMMS to wersja cyfrowa mierników MMS, charakteryzująca się większą dokładnością pomiaru.
Parametry
| Medium | materiały sypkie piasek kruszywa miał węglowy trociny gips biomasa |
| Aplikacja | przemysłowe kotły użytkowe i energetyczne kotłownie produkcja elementów betonowych betoniarnie produkcja płyt gipsowych produkcja pelletów produkcja płyt wiórowych |
| Temperatura medium | 0 ... 50 °C 0 ... 100 °C |
| Wielkość mierzona | wilgotność materiałów sypkich |
| Dokładność | od 0,1 % (dla wybranych aplikacji) od 0,2 % (dla wybranych aplikacji) |
| Temperatura pracy | 0 ... 50 °C 0 ... 80 °C |
| Typ wyjścia | 0 ... 10 V DC 0/4 ... 20 mA cyfrowe |
| Dopuszczenia | CE |
| Producent | ACO Automation |
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.




















