30 Styczeń 2015
„Napuchnięty” odwadniacz zimą!
Za oknem zima, a temperatura nie nastraja do długiego przebywania poza ogrzewanymi pomieszczeniami. Jeszcze większe katusze „przeżywają” nasze instalacje, szczególnie te na zewnątrz. Masz instalację parową i zdarzają się przestoje w produkcji? Temperatury na minusie? Wiesz co Ci grozi, prawda? Zalegający kondensat w rurociągach, urządzeniach czy odwadniaczach na skutek zamarzania zwiększa swoją objętość niszcząc wszystko co napotka na drodze. Jest na to rozwiązanie.