Kalibratory sygnałów elektrycznych DC

Kalibrator prądu i napiecia Altek 334
Kod produktu: Altek 334
Kalibrator prądu i napięcia przeznaczony do sprawdzania, kalibracji, wykrywania usterek wszystkich sygnałów występujących w standardowych pętlach 4 ... 20 mA. Dodatkowo funkcja „Quik-Chek” umożliwia użytkownikowi na szybką generację trzech zapamiętanych wartości.
Obszary zastosowań kalibratora prądu i napięcia Altek 334
Kalibrator prądu i napięcia Altek Model 334A do sprawdzania, kalibrowania i pomiaru wszystkich przyrządów, wykorzystujących sygnał prądowy w pętli DC 4 ... 20 mA, może być używany w dowolnym punkcie pętli. Kalibrator prądu i napięcia służy jako źródło i miernik od 0,00 do 24,00 mA, może symulować przetwornik 2-przewodowy lub służyć do równoczesnego zasilania i pomiaru działania 2-przewodowego przetwornika. Przełączając wyświetlanie, można odczytywać prąd w miliamperach lub w procentach zakresu 4 ... 20 mA.
Zalety stosowania kalibratora Altek 334
Kalibrator prądu i napięcia pozwala łatwo nastawić dowolną wartość, z dokładnością do 0,01 mA, przy pomocy cyfrowego potencjometru, zmieniającego nastawienie z przyspieszeniem zależnym od szybkości ruchu pokrętła.
Parametry
| Generowany sygnał | prądu -25 ... 125 % zakres prądu 0 ... 24 mA prądu 4 ... 24 mA |
| Pomiar | prądu -25 ... 125 % zakres prądu 0 ... 52 mA |
| Funkcje | Quik Chek zasilanie pętli 14 VDC wzorcowanie przetworników |
| Dokładność | od 0,03 % FS |
| Czas pracy | 20 ... 33 h |
| Temperatura pracy | -20 ... 60 °C |
| Zasilanie | bateria 9V |
| Producent | Altek |
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













