Czujniki temperatury głowicowe

Czujnik temperatury głowicowy FE2
Kod produktu: Czujnik głowicowy FE2
Czujnik temperatury głowicowy FE2 przeznaczony jest do pomiaru temperatury cieczy i gazów w przemysłowych rurociągach i zbiornikach ciśnieniowych.
- Długość osłony: 500 mm, 700 mm, 1000 mm, 1400 mm i inna
- Materiał osłony stal kwasoodporna 1.4541
- Średnica osłony: 12 mm, 14 mm, 15 mm
- Zakres pomiarowy temperatury: -200 ... 550°C, -40 ... 700°C, -40 ... 900°C
Zalety stosowania czujnika temperatury FE2
Czujniki temperatury FE2 mają wymienny wkład pomiarowy IT-WP0 i wyposażone są w głowicę przyłączeniową aluminiową typu NA. Gładka osłona czujnika temperatury dostosowana jest do mocowania przy pomocy uchwytu gwintowanego IT-UG-1 lub zaciskowego IT-UZ-11 lub IT-UZ-21. Dostępny z osłoną wykonaną ze stali kwasoodpornej lub żaroodpornej do pracy w temperaturach do 900°C.
Zobacz pozostałe płaszczowe czujki temperatury:
Parametry
| Branża | energetyczna |
| Medium | para wodna ciecze gazy/powietrze |
| Zakres pomiarowy temperatury | -200 ... 550 °C -40 ... 700 °C -40 ... 900 °C |
| Obwód pomiarowy | 2 - przewodowy 3 - przewodowy 4 – przewodowy |
| Element pomiarowy | termorezystor (RTD) Pt100 termoelement (TC) NiCr-NiAl (K) termoelement (TC) Fe-CuNi (J) termoelement podwójny (TC) Fe-CuNi (2xJ) termoelement podwójny (TC) NiCr-NiAl (2xK) termorezystor podwójny (RTD) 2xPt100 |
| Spoina pomiarowa (dla TC) | SO - spoina odizolowana od osłony SP - spoina zwarta z osłoną (uziemiona) SOA - spoina podwójna odizolowana od osłony, zwarte ze sobą SOB - spoina podwójna odizolowana od osłony i między sobą |
| Średnica osłony | 12mm 14mm 15mm |
| Długość osłony | 500mm 700mm 1000mm 1400mm inna 2000mm |
| Przetwornik temperatury | APAQ-HRF inny TxIsoBlock TxBlock ProfIPAQ-H MESO-H IPAQ-H MinIPAQ-HLP APAQ-3HPT IPAQ-C201 APAQ-HCF |
| Dokładność | klasa A (dla RTD) klasa B (dla RTD) klasa 1 (dla TC) klasa 2 (dla TC) |
| Materiał osłony | stal kwasoodporna 1.4541 |
Pliki do pobrania
Produkty powiązane
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













