Czujniki temperatury do klimatyzacji i wentylacji

Czujnik temperatury IE1
Kod produktu: Czujnik temperatury IE1
Czujnik temperatury IE1 stosowany do pomiaru temperatury otoczenia wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i biurowych głównie w układach klimatyzacyjnych i monitorowania.
- Długość osłony: 50 mm
- Średnica osłony: 6 mm
- Zakres pomiarowy temperatury: -40 ... 60°C, -40 ... 85°C
Obszary zastosowań czujnika temperatury IE1
Czujnik temperatury w naszej ofercie stosowany jest do pomiaru temperatury otoczenia wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i biurowych, głównie w układach klimatyzacyjnych i monitorowania. Proponowany czujnik temperatury, również jest stosowany w pomieszczeniach przemysłowych tj. magazynach, halach produkcyjnych i chłodniach.
Naścienna puszka z poliwęglanu IP-67 z elementem przetwarzającym ulokowanym w metalowej osłonie czujnika temperatury.
Wewnątrz puszki znajduje się przetwornik 4 ... 20 mA, z zaciskami "+" i "-" do połączenia pętli prądowej.
Parametry
| Dokładność | klasa A (dla RTD) klasa B (dla RTD) klasa 1 (dla TC) klasa 2 (dla TC) |
| Zakres pomiarowy temperatury | -40 ... 60 °C -40 ... 85 °C |
| Medium | gazy/powietrze |
| Wielkość mierzona | temperatura powietrza |
| Obwód pomiarowy | 2 - przewodowy 3 - przewodowy 4 – przewodowy |
| Obudowa | tworzywo ABS |
| Spoina pomiarowa (dla TC) | SE - spoina wyeksponowana |
| Element pomiarowy | termorezystor (RTD) Pt100 termorezystor (RTD) Pt1000 termorezystor (RTD) Pt500 termorezystor (RTD) Ni100 termoelement (TC) NiCr-NiAl (K) termoelement (TC) Fe-CuNi (J) |
| Średnica osłony | 6mm |
| Długość osłony | 50mm |
| Przetwornik temperatury | APAQ-HRF inny TxIsoBlock TxBlock ProfIPAQ-H MESO-H IPAQ-Hplus IPAQ-H MinIPAQ-HLP APAQ-3HPT IPAQ-C201 APAQ-HCF brak |
| Sygnał wyjściowy | 0 ... 10 V 4 ... 20 mA sygnał pasywny temperatury z czujnika RTD |
Pliki do pobrania
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













