Czujniki temperatury głowicowe

Czujnik temperatury głowicowy II2
Kod produktu: Czujnik głowicowy II2
Czujnik temperatury głowicowy II2 stosowany do pomiaru temperatury cieczy i gazów w instalacjach i urządzeniach przemysłu petrochemicznego, również w przemysłowych rurociągach i zbiornikach. Czujnik temperatury głowicowy II2 z gładką osłoną IT-OST6 z kołnierzem lub IT-OSWG oraz z wymiennym wkładem pomiarowym IT-WP1. Głowica przyłączeniowa aluminiowa typu - DAN lub DANW, IP 65.
- Długość osłony: 100 mm, 250 mm, 400 mm, 500 mm, 1000 mm, inna
- Materiał osłony: stal kwasoodporna 1.4541
- Średnica osłony: 10 mm, 12 mm, 14 mm, 15 mm, 20 mm, 22 mm
- Zakres pomiarowy temperatury: -200 ... 600°C, -40 ... 700°C, -40 ... 800°C
Parametry
| Zakres pomiarowy temperatury | -200 ... 600 °C -40 ... 700 °C -40 ... 800 °C |
| Obwód pomiarowy | 2 - przewodowy 3 - przewodowy 4 – przewodowy |
| Przyłącze procesowe | DN20 PN16 DN25 PN16 |
| Element pomiarowy | termorezystor (RTD) Pt100 termoelement (TC) NiCr-NiAl (K) termoelement (TC) Fe-CuNi (J) termoelement podwójny (TC) Fe-CuNi (2xJ) termoelement podwójny (TC) NiCr-NiAl (2xK) termorezystor podwójny (RTD) 2xPt100 |
| Spoina pomiarowa (dla TC) | SO - spoina odizolowana od osłony SP - spoina zwarta z osłoną (uziemiona) SOA - spoina podwójna odizolowana od osłony, zwarte ze sobą SOB - spoina podwójna odizolowana od osłony i między sobą |
| Średnica osłony | 10mm 12mm 14mm 15mm 20mm 22mm |
| Długość osłony | 100mm 250mm 400mm 500mm 1000mm inna |
| Przetwornik temperatury | APAQ-HRF inny TxIsoBlock TxBlock ProfIPAQ-H MESO-H IPAQ-H MinIPAQ-HLP APAQ-3HPT IPAQ-C201 APAQ-HCF brak |
| Dokładność | klasa A (dla RTD) klasa B (dla RTD) klasa 1 (dla TC) klasa 2 (dla TC) |
| Materiał osłony | stal kwasoodporna 1.4541 |
| Medium | para wodna ciecze gazy/powietrze |
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













