Pirometry ręczne diagnostyczne

Pirometr przenośny PT-7LD
Kod produktu: PT-7LD
Zastosowanie pirometru przenośnego PT-7LD
Akredytowane laboratorium / Serwis pirometrów przenośnych PT-7LD
INTROL w Katowicach posiada specjalistyczne laboratorium do sprawdzania pirometrów oraz kamer termowizyjnych.
Laboratorium wyposażone jest w trzy specjalistyczne wzorce ciała doskonale czarnego (współczynnik emisyjności 0.998) produkcji renomowanej firmy brytyjskiej LAND Infrared (W.Brytania), przeznaczone wyłącznie do sprawdzania urządzeń bezkontaktowych.
Laboratorium posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji i wydaje świadectwa wzorcowania w zakresie temperatur: 0 ... +80°C oraz +150 ... +1500°C.
Dodatkowo oferujemy obsługę serwisową urządzeń termowizyjnych oraz pirometrów następujących firm: LAND, IRISYS oraz SATIR (sprawdzanie, naprawa, szkolenia w tym organizowane przez Naczelną Organizację Techniczną w Katowicach).
Parametry
| Zakres spektralny | 8 ...14 mikrometrów |
| Dokładność | 0 ... 200 °C: ±2 °C -20 ... 0 °C: ±3 °C |
| Zasilanie | 2 baterie AA |
| Akcesoria | taśma HB-250 (e=0,95) |
| Wielkość mierzona | temperatura |
| Celownik | tak, laserowy |
| Współczynnik emisyjności | 0,85 0,95 |
| Pole pomiarowe | 40 mm z odległości 0,6 m |
| Temperatura pracy | 0 ... 50 °C |
| Waga | 200 g |
| Czas pomiaru | 0,7 s |
| Dopuszczenia | CE |
| Producent | Optex |
Pliki do pobrania
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.










