Przetworniki temperatury głowicowe

Przetwornik temperatury głowicowy IPAQ-C330
Kod produktu: Przetwornik głowicowy IPAQ-C330
Uniwersalny przetwornik 2-przewodowy z komunikacją bezprzewodową
IPAQ C330 to nowoczesny przetwornik temperatury opracowany z myślą o spełnieniu najwyższych wymagań w zakresie elastyczności, dokładności i niezawodności. Uniwersalny przetwornik kompatybilny z czujnikami RTD, termoelementami, czujnikami napięciowymi i potencjometrami, zapewnia wysoką elastyczność i ogranicza liczbę instalowanych wariantów produktu. IPAQ C330 jest dostępny z certyfikatami ATEX, IECEx i cFMus, co czyni go bezpiecznym wyborem do szerokiej gamy zastosowań.
IPAQ C330 obsługuje komunikację bezprzewodową poprzez NFC® (komunikacja bliskiego zasięgu) i Bluetooth®, co umożliwia konfigurację i monitorowanie przetwornika za pomocą smartfona lub tabletu.
Wysoka niezawodność i dokładność w czasie
IPAQ 330 to wysoce niezawodny i wytrzymały przetwornik temperatury. Czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura otoczenia, wibracje do 10 g, wilgoć i zakłócenia elektromagnetyczne (EMC), mają minimalny wpływ na wynik pomiaru. Minimalny dryft ±0,1°C lub ±0,1% zakresu w ciągu 5 lat zmniejsza wymagania dotyczące kalibracji.

Inteligentne funkcje ułatwiające codzienną pracę
Wyposażony w najnowocześniejszą technologię, IPAQ 330 zapewnia lepszą kontrolę nad procesem. Inteligentne funkcje, takie jak ochrona hasłem, symulacja wyników, rejestracja danych, licznik czasu wykonania i niestandardowa linearyzacja, ułatwiają codzienną pracę.

Konfiguracja i monitorowanie bezprzewodowe
Skonfiguruj swój IPAQ 330 bezprzewodowo przez NFC® za pomocą nowej aplikacji INOR Connect. Szybka komunikacja między nadajnikiem a smartfonem umożliwia kopiowanie i wklejanie konfiguracji do dowolnej liczby przetworników w zaledwie kilka sekund. Dodaj modem ICON-BT, a będziesz mógł konfigurować i monitorować swój IPAQ 330 również przez Bluetooth. Dzięki rozszerzonemu zasięgowi Bluetooth możesz monitorować przetwornik zdalnie.

Parametry
| Sygnał wejściowy | Pt100 Pt500 Pt1000 Ni100 Ni1000 potencjometr T E J K N R S B mV |
| Sygnał wyjściowy | 4 ... 20 mA |
| Regulacja zera | w całym zakresie |
| Dokładność | ±0,5 % zakresu |
| Sygnał błędu | < 3,5 mA > 21 mA |
| Izolacja | 1500 V AC |
| Temperatura pracy | -40 ... 85 °C |
| Montaż | wewnątrz głowicowy |
| Zasilanie | 8 ... 35 V DC |
Pliki do pobrania
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.












