Przetworniki temperatury głowicowe

Przetwornik temperatury głowicowy IPAQ-C530
Kod produktu: Przetwornik głowicowy IPAQ-C530
Seria 530 to uniwersalne, izolowane przetworniki dla temperatury, rezystancji lub napięcia. Przetworniki IPAQ-C530 to wersja do montażu w głowicach czujników temperatury. Przetworniki są kompatybilne z protokołem HART® 7 oferującym rozszerzoną diagnostykę i informacje (błąd urządzenia, warunki czujnika i okablowania). Typowe cechy to wysoka dokładność, stabilność i niezawodność w połączeniu z solidną obudową.
Uniwersalny przetwornik 2-żyłowy z komunikacją bezprzewodową i zgodny ze standardem HART
IPAQ C530 to nowoczesny przetwornik temperatury z protokołem HART®, opracowany z myślą o spełnieniu najwyższych standardów dokładności i niezawodności. Uniwersalny przetwornik kompatybilny z czujnikami RTD, termoelementami, czujnikami napięciowymi i potencjometrami, oferujący dużą elastyczność i redukujący liczbę instalowanych wariantów produktu. Jest w pełni kompatybilny ze standardem HART® 7 i oferuje rozszerzone informacje diagnostyczne (na przykład o błędach urządzenia, stanie czujnika i okablowania), co czyni go niezawodnym i wysoce precyzyjnym. IPAQ C530 obsługuje komunikację NFC® (komunikacja bliskiego zasięgu) i Bluetooth®, co umożliwia zdalną konfigurację i monitorowanie przetwornika.

Bezprzewodowa konfiguracja IPAQ 530
Skonfiguruj IPAQ 530 bezprzewodowo przez NFC® za pomocą nowej aplikacji INOR Connect. Intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs w aplikacji ułatwia pracę. Po połączeniu przez ICON-BT możesz konfigurować i monitorować IPAQ 530 również przez Bluetooth. Dzięki rozszerzonemu zasięgowi Bluetooth możesz połączyć się z przetwornikiem bez konieczności jego odłączania od procesu.

Wysoka niezawodność
Solidna konstrukcja IPAQ 530 sprawia, że jest on wysoce niezawodny nawet w najbardziej wymagających warunkach. Czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura otoczenia, wibracje do 10 g, wilgoć i zakłócenia EMC, mają minimalny wpływ na wynik pomiaru.

Pełna kontrola procesu dzięki HART® 7
IPAQ 530 pomaga uzyskać pełną kontrolę nad procesem. Oprócz rozszerzonej diagnostyki poprzez HART® 7, przetwornik może również mierzyć temperaturę otoczenia i napięcie zasilania, na jakie był narażony. Pozwala to na wykrywanie szczytów, które mogłyby uszkodzić sterowanie procesem.

Parametry
| Sygnał wejściowy | Pt100 Pt500 Pt1000 Ni100 Ni1000 potencjometr T E J K N R S B C |
| Sygnał wyjściowy | 4 ... 20 mA + HART |
| Regulacja zera | w całym zakresie |
| Dokładność | Max. ±0,08K lub ±0,08% zakresu |
| Sygnał błędu | < 3,5 mA > 21 mA |
| Izolacja | 1500 V AC |
| Temperatura pracy | -40 ... 85 °C |
| Montaż | wewnątrz głowicowy |
| Zasilanie | 8,5 ... 36 V DC 8,5 ... 30 V DC – dla wersji ATEX |
Pliki do pobrania
Produkty powiązane
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.






















