Armatura do czujników pH, przewodności i tlenu rozpuszczonego

Armatura montażowa model RETRACTOFIT PEEK
Armatura do montażu elektrod z ręcznym wysuwaniem i odcięciem od procesu. Łatwy i bezpieczny montaż, demontaż, konserwacja oraz wymiana elektrod w warunkach procesowych. Dopuszczenia do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Wykonanie materiałowe PEEK.
Parametry
| Średnica | 70 mm |
| Materiał | PEEK |
| Ciśnienie | 6 bar |
| Temperatura medium | -10 ... 135°C |
| CIP | tak |
| Autoklawowanie | nie |
| Przyłącze procesowe | G 1 1/4" |
| Długość | 420 mm |
| Dopuszczenia | Certyfikat wg EN 10 204 - 3.1B CE 0035 II 1/2 G Ex ia IIC T4/T5/T6 |
| Producent | HAMILTON |
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













