Sygnalizatory wirnikowe

Sygnalizator wirnikowy poziomu Vegapal 4001
Wersja ekonomiczna sygnalizatora wirnikowego do sygnalizacji poziomu materiałów sypkich o małej granulacji
Sygnalizator VEGAPAL 4000 jest uniwersalnym sygnalizatorem poziomu lekkich materiałów sypkich (o granulacji proszku, pyłu). Z uwagi na niską cenę jest idealnym rozwiązaniem dla prostych aplikcji w przemyśle maszynowym, przy pomiarze w małych zasobnikach, podajnikach itp. Wykrywanie poziomu zrealizane jest za pomocą silnika synchronicznego, który wprawia w ruch oś z łopatką. Zasypanie łopatki powoduje zatrzymanie silnika. Odpowiedni stan pracy silnika wykrywany jest przez elektronikę sygnalizatora. Z uwagi na zasadę działania, VEGAPAL jest całkowicie niewrażliwy na zmiany wilgotności, gęstości, stałej dielektrycznej czy składu chemicznego materiału, nie wymaga kalibracji po zamontowaniu.
Parametry
| Długość elektrody | 150 mm |
| Temperatura medium | -20 ... 60 °C |
| Ciśnienie | -0,5 ... 0,8 bar |
| Typ wyjścia | przekaźnikowe SPDT 250V AC 2A |
| Przyłącze procesowe | gwintowe G1 1/2 A |
| Zasilanie | 230 V AC |
| Medium | materiały sypkie |
| Wielkość mierzona | poziom |
| Producent | Vega France |
Pliki do pobrania
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.

















