Czujniki temperatury przewodowe

Przewodowy czujnik temperatury CE0
Kod produktu: Przewodowy czujnik temperatury CE0
Przewodowy czujnik temperatury CE0 stosowany jest głównie do montowania w rurociągach ciepłowniczych jako człon pomiaru temperatury w układach pomiaru i rozliczania energii cieplnej.
- Długość osłony: 50 mm, 100 mm, 200 mm, inna 70 mm
- Długość przewodu: 1,5 m, 2 m, 3 m, inne na zamówienie
- Średnica osłony: 8 mm, 5,2 mm
- Zakres pomiarowy temperatury: -50 ... 180°C, 0 ... 180°C
Zalety stosowania czujników temperatury CE0
Proponowane czujniki temperatury CE0 stosowane głównie do montowania w rurociągach ciepłowniczych jako człon pomiaru temperatury w układach pomiaru i rozliczania energii cieplnej.
Czujniki temperatury mogą być dostarczane w parach, których różnice charakterystyk spełniają wymagania GUM. Graniczny błąd pary czujników temperatury spełnia wymagania podane w zaleceniu OIML R75 dla klasy 5 ciepłomierzy.
Parametry
| Element pomiarowy | termorezystor (RTD) Pt100 termorezystor (RTD) Pt1000 termorezystor (RTD) Pt500 termorezystor podwójny (RTD) 2xPt100 termorezystor podwójny (RTD) 2xPt1000 termorezystor podwójny (RTD) 2xPt500 |
| Średnica osłony | 8mm 5,2mm |
| Długość osłony | 50mm 100mm 200mm inna 70mm |
| Dokładność | klasa A (dla RTD) klasa B (dla RTD) |
| Medium | ciecze gazy/powietrze |
| Zakres pomiarowy temperatury | -50 ... 180 °C 0 ... 180 °C |
| Długość przewodu | 2 m 3 m inne na zamówienie 1,5 m |
| Obwód pomiarowy | 2 - przewodowy 3 - przewodowy 4 – przewodowy |
| Materiał osłony | mosiądz stal kwasoodporna 1.4541 |
| Gwint | G1/2" inny |
Pliki do pobrania
Produkty powiązane
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













