Przetworniki temperatury na szynę DIN

Przetwornik temperatury IPAQ-R520
Przetwornik temperatury IPAQ-R520 do montażu na szynę DIN 35 mm z komunikacją HART 6. Przetwornik posiada uniwersalne podwójne wejście trzy i czteroprzewodowe dla RTD i T/C oraz wyjście: 4 ... 20 mA lub 20 ... 4 mA. Dostępny jest również w wersji iskrobezpiecznej. Przetwornik jest zgodny z SIL2.
Uniwersalne przetworniki dwuwejściowe 2-żyłowe zgodne z protokołem HART
Przetworniki IPAQ R520 to uniwersalne, izolowane przetworniki temperatury z podwójnym wejściem i dodatkowym wejściem napięciowym i rezystancyjnym. Model R520N posiada dopuszczenie do stosowania w strefach Ex 2, w których nie występują żadne zagrożenia wybuchem. R520X/R520XS to wersje iskrobezpieczne do stosowania w strefach Ex 1 i 2. Przetworniki są kompatybilne z protokołem HART 6. Cechą charakterystyczną jest wysoka dokładność, stabilność i niezawodność w połączeniu z solidną obudową.
Oznaczenie:
- IPAQ-R520 - wersja standardowa.
- IPAQ-R520X - wersja iskrobezpieczna Exi.
- IPAQ-R520S - wersja z SIL2.
- IPAQ-R520XS -wersja iskrobezpieczna Exi + SIL2.

Cechy
- Uniwersalne, dwuwejściowe dla czujników RTD i T/C
- Zgodność z SIL 2 zgodnie z normą IEC 61508-2
- 5-letnia gwarancja stabilności
- Wytrzymuje wibracje o przeciążeniu 10 g
- Zgodność z normami NAMUR NE 21, NE 43, NE 53, NE 89 i NE 107
- Odporność na zakłócenia elektromagnetyczne (EMC) zgodnie z kryteriami A
- Rezerwa czujnika
- Monitorowanie dryftu czujnika
- Monitorowanie izolacji czujnika
- Dopasowanie czujnika
- 50-punktowa linearyzacja dostosowana do indywidualnych potrzeb
- Zintegrowany z systemami Emerson AMS i Siemens PDM

Parametry
| Sygnał wejściowy | Pt100 Pt500 Pt1000 Ni100 Ni1000 potencjometr E T J K N R S B mV 0 ... 10 V |
| Sygnał wyjściowy | 4 ... 20 mA + HART |
| Regulacja zera | w całym zakresie |
| Dokładność | ±0,05 % zakresu |
| Sygnał błędu | < 3,5 mA > 21 mA |
| Izolacja | 1500 V AC |
| Temperatura pracy | -40 ... 85 °C |
| Montaż | na szynie DIN35 |
| Zasilanie | 10 ... 30 V DC 10 ... 36 V DC |
Pliki do pobrania
Produkty powiązane
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













