Czujniki temperatury głowicowe

Czujnik temperatury głowicowy FA0
Kod produktu: Czujnik głowicowy FA0
Czujnik temperatury głowicowy FA0 przeznaczony jest do pomiaru temperatury cieczy i gazów w przemysłowych rurociągach i zbiornikach ciśnieniowych.
- Długość osłony: 100 mm, 160 mm, 250 mm, 400 mm i inna
- Materiał osłony: stal kwasoodporna 1.4541
- Średnica osłony: 9 mm, 11 mm
- Zakres pomiarowy temperatury: -200 ... 550°C, -40 ... 550°C
Zalety czujnika temperatury FA0
Czujnik temperatury wykonany jest w wersji iskrobezpiecznej (karty katalogowe T...GN-12Ex) stosowany jest w instalacjach, gdzie wymagana jest cecha ExiaIICT6. Czujniki temperatury FA0 mają wymienny wkład pomiarowy IT-WP-0 (karta katalogowa) i wyposażone są w głowice przyłączeniowe aluminiowe typu NA. Mocowanie przy pomocy gwintowanego króćca spawanego z osłoną.
Parametry
| Dokładność | klasa A (dla RTD) klasa B (dla RTD) klasa 1 (dla TC) klasa 2 (dla TC) |
| Materiał osłony | stal kwasoodporna 1.4541 |
| Medium | materiały sypkie para wodna ciecze gazy/powietrze |
| Zakres pomiarowy temperatury | -200 ... 550 °C -40 ... 550 °C |
| Obwód pomiarowy | 2 - przewodowy 3 - przewodowy 4 – przewodowy |
| Gwint | G1/2" M20x1,5 inny |
| Element pomiarowy | termorezystor (RTD) Pt100 termorezystor podwójny (RTD) 2xPt1000 termorezystor podwójny (RTD) 2xPt100 termorezystor podwójny (RTD) 2xNi100 termoelement podwójny (TC) NiCr-NiAl (2xK) termoelement podwójny (TC) Fe-CuNi (2xJ) termoelement (TC) Fe-CuNi (J) termoelement (TC) NiCr-NiAl (K) termorezystor (RTD) Ni100 termorezystor (RTD) Pt500 termorezystor (RTD) Pt1000 termorezystor podwójny (RTD) 2xPt500 |
| Spoina pomiarowa (dla TC) | SO - spoina odizolowana od osłony SP - spoina zwarta z osłoną (uziemiona) SOA - spoina podwójna odizolowana od osłony, zwarte ze sobą SOB - spoina podwójna odizolowana od osłony i między sobą brak |
| Średnica osłony | 9mm 11mm |
| Długość osłony | 100mm 160mm 250mm 400mm inna |
| Przetwornik temperatury | APAQ-HRF inny TxIsoBlock TxBlock ProfIPAQ-H MESO-H IPAQ-H MinIPAQ-HLP APAQ-3HPT IPAQ-C201 APAQ-HCF |
Pliki do pobrania
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













