Czujniki temperatury przewodowe

Przewodowy czujnik temperatury CE1
Kod produktu: Przewodowy czujnik temperatury CE1
Czujnik temperatury przewodowy CE1 stosowany do pomiaru temperatury, głównie ruchomych lub wymiennych części maszyn i urządzeń (m.in. form wtryskowych). Czujnik temperatury CE1 może być stosowany do pomiaru temperatury cieczy w małych zbiornikach i rurociągach, gdzie panuje ciśnienie atmosferyczne.
Miniaturowy czujnik temperatury z elastycznym przewodem w pancerzu. Gwintowany króciec.
- Długość osłony: 36 mm
- Materiał osłony: mosiądz
- Średnica osłony: 4,2 mm
- Zakres pomiarowy temperatury: -40 ... 250°C
Zalety stosowania czujnika temperatury CE1
Czujnik przewodowy umożliwia pomiar temperatury rurociągu, kanału wentylacyjnego, będącego funkcją temperatury przepływającego wewnątrz medium. Przeznaczony do stosowania w m.in. urządzeniach i instalacjach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.
Element pomiarowy umieszczony wewnątrz cienkościennej obudowy wyposażonej w opaskę zaciskową, przeznaczoną do zamocowania czujnika temperatury na rurociągu oraz radiator zwiększający powierzchnię odbierania ciepła. Czujnik przewodowy wyposażony w elastyczny przewód przyłączeniowy.
Parametry
| Materiał osłony | mosiądz |
| Element pomiarowy | termorezystor (RTD) Pt100 termorezystor (RTD) Pt1000 termorezystor (RTD) Pt500 termorezystor (RTD) Ni100 |
| Średnica osłony | 6mm |
| Długość osłony | 50mm |
| Dokładność | klasa A (dla RTD) klasa B (dla RTD) |
| Medium | materiały sypkie para wodna ciecze gazy/powietrze |
| Zakres pomiarowy temperatury | -40 ... 400 °C -50 ... 150 °C |
| Długość przewodu | 2 m 3 m inne na zamówienie 1,5 m |
| Obwód pomiarowy | 2 - przewodowy 3 - przewodowy 4 – przewodowy |
Pliki do pobrania
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













