Czujniki temperatury płaszczowe

Płaszczowy czujnik temperatury CH8
Kod produktu: Płaszczowy czujnik temperatury CH8
Płaszczowy czujnik temperatury CH8 do pomiaru temperatury elementów maszyn i urządzeń. Termoelement płaszczowy z końcówką ze stali kwasoodpornej umieszczony jest w gwintowanym ruchomym króćcu.
- Długość osłony: 100 mm, 200 mm, 400 mm, inna
- Materiał osłony: stal kwasoodporna 1.4541
- Średnica osłony: 6 mm
- Zakres pomiarowy temperatury: -40 ... 600°C
Obszary zastosowań płaszczowego czujnika temperatury CH8
Czujnik płaszczowy stosuje się do pomiaru temperatury elementów maszyn i urządzeń. Termoelement płaszczowy z końcówką ze stali kwasoodpornej umieszczony jest w gwintowanym ruchomym króćcu.
Czujnik temperatury płaszczowy dokonuje pomiaru temperatury elementów maszyn i urządzeń. Również mediów ciekłych i gazowych. Termoelement czujnika temperatury z końcówką ze stali kwasoodpornej umieszczony jest bezpośrednio w gwintowanym ruchomym króćcu (docisk końcówki w gnieździe pomiarowym wkręcanym w gniazdo pomiarowe). Wyprowadzenie przewodu z osłony zaciśnięte tuleją.
Parametry
| Długość osłony | 100mm 200mm 400mm inna |
| Dokładność | klasa 1 (dla TC) klasa 2 (dla TC) |
| Gwint | M8x1 M10x1 G3/8" inny |
| Materiał osłony | stal kwasoodporna 1.4541 |
| Zakres pomiarowy temperatury | -40 ... 600 °C |
| Długość przewodu | 2 m 3 m inne na zamówienie 1,5 m |
| Element pomiarowy | termoelement (TC) NiCr-NiAl (K) termoelement (TC) Fe-CuNi (J) |
| Spoina pomiarowa (dla TC) | SO - spoina odizolowana od osłony SOA - spoina podwójna odizolowana od osłony, zwarte ze sobą SOB - spoina podwójna odizolowana od osłony i między sobą |
| Średnica osłony | 6mm |
Pliki do pobrania
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













