Mikroprocesorowy regulator PID temperatury TROL9100
Kod produktu: TROL9100
Rozmiar 48x48 mm do montażu na panelu lub na szynie DIN za pomocą dedykowanego adaptera. Regulator wyróżnia się także funkcją "rampy" czyli definiowanego narostu temperatury zadanej oraz funkcją zegara utrzymania.
Parametry
Mediummateriały sypkie
para wodna
ciecze
gazy/powietrze
Typmikroprocesorowy PID
Sygnał wejściowy0 ... 1 V
0 ... 10 V
0 ... 5 V
1 ... 5 V
4 ... 20 mA
mV
Pt100
termoelementy
0 ... 20 mA
Zasilanie90 ... 250 V AC
11 ... 26 V AC/DC
Wyjście regulacyjne 1przekaźnikowe 2 A / 240 V AC
SSR 5 V / 30 mA
SSR 14 V / 40 mA
4 ... 20 mA
0 ... 10 V DC
0 ... 20 mA
0 ... 5 V DC
triakowe 1 A / 240 V AC
1 ... 5 V DC
Wyjście regulacyjne 20 ... 10 V DC
zasilacz 5 V / 80 mA
zasilacz 12 V / 40 mA
zasilacz 20 V / 25 mA
triakowe 1 A / 240 V AC
SSR 5 V / 30 mA
SSR 14 V / 40 mA
przekaźnikowe 2 A / 240 V AC
4 ... 20 mA
1 ... 5 V DC
0 ... 5 V DC
0 ... 20 mA
brak
Przekaźnik alarmowy1 x przekaźnik 2 A 240 V AC
Opcjebrak
RS232
RS485
retransmisja 0 ... 10 V
retransmisja 4 ... 20 mA
Montażpanelowy IP50
na szynie DIN IP50
Tryb pracyon/off
PID
Wymiary48 x 48 x 111 mm
DopuszczeniaCE
ProducentIntrol
Pliki do pobrania
Produkty powiązane
Przekaźniki półprzewodnikowe firmy CELDUC
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.
Inne produkty, które mogą Cię zainteresować
Mikroprocesorowy regulator PID temperatury SR 80
Mikroprocesorowy regulator PID SR80
Regulator mikroprocesorowy PID R22 do montażu na szynie DIN
Mikroprocesorowy regulator PID R22 do montażu na szynie DIN
Wskaźnik panelowy uniwersalny SD 17
  • W pełni uniwersalny przemysłowy wskaźnik cyfrowy sygnałów analogowych i czujników temperatury.
Regulator TROL62
Mikroprocesorowy regulator PID TROL62
Termostaty przemysłowe serii TWG, TAG
Termostat przeznaczony do pracy w wymagających aplikacjach.
  • zakresy: -30/+10°C ... +0/+600°C
  • rodzaj styku: 1 SPDT lub 2 SPDT
  • montaż bezpośredni lub odległościowy
Regulator temperatury bezpośredniego działania OB-2000PT
Regulator temperatury bezpośredniego działania/reduktor ciśnienia OB-2000PT
Reduktor ciśnienia do bezpośredniego działania z zaworami pilotowymi do pary wodnej. Połączenie regulatora ciśnienia typu GP-2000 oraz regulatora temperatury typu OB-20000 stanowią całość zaworu ciśnienia. Dokładność pomiaru ±1°C. Maksymalne ciśnienia 20 bar. Korpus reduktora ciśnienia wykonany z żeliwa sferoidalnego. Temperatura maksymalna 232°C.
Regulator temperatury bezpośredniego działania OB-30
Regulatory temperatury bezpośredniego działania  do instalacji ogrzewania. Stosuje się go do utrzymywania na zadanym poziomie temperatury medium, które jest podgrzewane przez parę wodną lub gorącą wodę. Maksymalna temperatura to 185°C. Dokładność regulacji ±3°C. Ciśnienie do 10 bar. Przyłącze procesowe: 1” BSPT, 1/2” BSPT, 3/4” BSPT.
Mikroprocesorowy regulator PID temperatury TROL 9300
Mikroprocesorowy regulator PID TROL 9300
Regulatory programowalne PID FP 93
Regulator PID z programowaną krzywą grzania FP93
FP23 to regulator PID procesów przemysłowych firmy SHIMADEN z możliwością programowania krzywej pracy w 4 programach po 16 kroków. Występuje w rozmiarze 96x96mm do zabudowy panelowej a płyta czołowa posiada dodatkowe kontrolki LED ułatwiające obsługę i programowanie urządzenia. Posiada jedno wyjście regulacyjne oraz w pełni uniwersalne wejście.