Analizatory biogazu

Analizator biogazu AwiFLEX
Kod produktu: AwiFLEX
Przemysłowy analizator składu biogazu, posiadający rozbudowane funkcje sterujące, obliczeniowe i komunikacyjne. Umożliwia pomiar stężenia pięciu (lub więcej) wybranych składników (metan, tlen, siarkowodór, dwutlenek węgla, wodór).
Przemysłowy analizator biogazu
AwiFLEX to przemysłowy analizator przeznaczony do analizy składu biogazu, posiadający rozbudowane funkcje sterujące, obliczeniowe i komunikacyjne. Umożliwia pomiar stężenia pięciu (lub więcej) wybranych składników (metan, tlen, siarkowodór, dwutlenek węgla, wodór).
Pobór próbek realizowany jest z czterech (lub więcej - AwiFLEX XL) punktów instalacji. Analizator oferuje możliwość pomiaru ciągłego lub okresowego (w zaprogramowanych odstępach czasu).


Do 9 miejsc pomiarowych w wersji AwiFLEX XL
W rozbudowanych układach pomiarowych istnieje możliwość rozszerzenia możliwości pomiarowych analizatora o dodatkowe wejścia. Korzystnie wpływa to na ergonomię oraz zmniejsza koszty układu.

Parametry
| Ilość wejść | 1 - 4 1 - 9 dla AwiFLEX XL |
| Medium/zakres | CH4 / 0 ...100% CO2 / 0 ...100% CO / 0 ... 100% CO / 0 ... 2000 ppm O2 / 0 ...25% H2S / 0 ... 50000 ppm H2S / 0 ... 20000 ppm H2S / 0 ... 10000 ppm H2S / 0 ...5000 ppm H2S / 0 ... 3000 ppm H2S / 0 ...1500 ppm H2S / 0 ...500 ppm H2S / 0 ... 200 ppm H2 / 0 ... 50000 ppm H2 / 0 ... 20000 ppm H2 / 0 ... 5000 ppm H2 / 0 ... 2000 ppm H2 0 ... 100% H2 / 0 ... 10000 ppm |
| Typ wejścia | 4..20 mA, wg potrzeby aplikacji (przepływ, wilgotność, temperatura, ciśnienie) |
| Typ wyjścia | 4..20 mA, wg potrzeby aplikacji |
| Komunikacja | RS485 / Modbus RTU Profibus DP Profinet Ethernet USB inne |
| Obudowa | stal kwasoodporna, wymiary 450 x 650 x 250 mm |
| Wyświetlacz | kolorowy, dotykowy, 7” TFT |
| Rejestracja danych | w wewnętrznej pamięci o pojemności 4 GB |
| Dopuszczenia | pobór próbek ze strefy Ex Z1/Z2 |
| Producent | Awite |
Pliki do pobrania
Linki
Produkty powiązane
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.















