Presostaty

Elektroniczny presostat DN 752
Kod produktu: DN 752 GPP-01 ; DN 752 GPP-16 ; DN 752 GA-01 ; DN 752 GA-16 ; DN 752 GAPP-01 ; DN 752 GAPP-16
Inteligentna regulacja ciśnienia w procesach
2 wyjścia przełączające i/lub wyjście analogowe 4...20 mA
Szybka regulacja dwóch wyjść przełączających, wartości granicznych, histerezy
Programowalne tłumienie skoków ciśnienia
Obszary zastosowań presostatów elektronicznych
Presostat model DN 752 GPP/GA to elektroniczny przełącznik ciśnieniowy z 4-cyfrowym wyświetlaczem, zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach, odporny na zakłócenia, uderzenia i drgania. Polecany do mediów gęstych, lepkich, krystalizujących. Urządzenie posiada dwa niezależne wyjścia tranzystorowe typu PNP. Punkty nastawy, zakres można łatwo konfigurować przy pomocy podręcznego menu. Wyłącznik ciśnienia jest zasilany 24 V DC.
Presostaty z ceramiczną celą pomiarową
Dzięki zastosowaniu ceramicznej pojemnościowej celi pomiarowej w presostatach elektronicznych serii DN752 GPP/GA uzyskano wyjątkową stabilność długoterminową i odporność na przeciążenia. Wyłączniki te są przeznaczone do bezpośredniego montażu na zbiornikach lub rurociągach.
Parametry
| Materiał membrany | ceramika Al2O3 |
| Materiał przyłącza | stal nierdzewna |
| Obudowa | PBT |
| Zakres nastawy | 0 ... 1,0 bar 0 ... 16,0 bar |
| Przyłącze procesowe | G3/4" membrana czołowa |
| Styk elektryczny | dwa PNP |
| Opcje | sygnał wyjściowy 4 ... 20 mA |
| Przyłącze elektryczne | M12x1, 4-pin M12x1, 5-pin |
| Zasilanie | 24 V DC |
| Temperatura medium | -20 … 80°C |
| Medium | ciecze gazy/powietrze lepkie gęste krystalizujące zanieczyszczone |
| Dopuszczenia | CE |
| Producent | EGE |
Pliki do pobrania
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.

















