Czujniki temperatury głowicowe

Czujnik temperatury głowicowy FJ1
Kod produktu: Czujnik głowicowy FJ1
Czujnik temperatury głowicowy FJ1 przeznaczony do pomiaru temperatury cieczy i gazów w przemysłowych rurociągach i zbiornikach ciśnieniowych. Czujniki temperatury głowicowe FJ1 mają wymienny wkład pomiarowy IT-WM1 i wyposażone są w głowicę przyłączeniową aluminiową typu - MA. Czujnik głowicowy mocowany jest przy pomocy gwintowanego króćca spawanego z osłoną.
- Materiał osłony: stal kwasoodporna 1.4541
- Obwód pomiarowy: 2, 3 i 4 – przewodowy
- Średnica osłony: 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm
- Zakres pomiarowy temperatury: -200 ... 550°C, -40 ... 600°C
Parametry
| Materiał osłony | stal kwasoodporna 1.4541 |
| Medium | para wodna ciecze gazy/powietrze |
| Zakres pomiarowy temperatury | -200 ... 550 °C -40 ... 600 °C |
| Obwód pomiarowy | 2 - przewodowy 3 - przewodowy 4 – przewodowy |
| Gwint | G1/2" M20x1,5 |
| Element pomiarowy | termorezystor (RTD) Pt100 termoelement (TC) NiCr-NiAl (K) termoelement (TC) Fe-CuNi (J) termoelement podwójny (TC) Fe-CuNi (2xJ) termoelement podwójny (TC) NiCr-NiAl (2xK) termorezystor podwójny (RTD) 2xPt100 |
| Spoina pomiarowa (dla TC) | SO - spoina odizolowana od osłony SP - spoina zwarta z osłoną (uziemiona) SOA - spoina podwójna odizolowana od osłony, zwarte ze sobą SOB - spoina podwójna odizolowana od osłony i między sobą |
| Średnica osłony | 6mm 7mm 8mm 9mm 10mm |
| Długość osłony | 100mm 160mm 200mm 250mm 400mm inna |
| Dokładność | klasa A (dla RTD) klasa B (dla RTD) klasa 1 (dla TC) klasa 2 (dla TC) |
Pliki do pobrania
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.













