Czujniki temperatury głowicowe

Czujnik temperatury głowicowy FF2
Kod produktu: Czujnik głowicowy FF2
Czujnik temperatury głowicowy FF2 posiada niewymienny wkład pomiarowy przeznaczony do pomiaru temperatury cieczy i gazów w przemysłowych rurociągach i zbiornikach. Czujniki temperatury FF2 wyposażone są w głowice przyłączeniowe aluminiowe typu NA. Mocowanie czujnika temperatury dokonywane przy pomocy gwintowanego króćca spawanego z osłoną.
- Długość osłony: 50 mm, 100 mm, 160 mm, 200 mm
- Materiał osłony: stal kwasoodporna 1.4541 i 1.4571
- Średnica osłony: 6 mm, 8 mm
- Zakres pomiarowy temperatury: -200 ... 150°C, -40 ... 150°C
Parametry
| Materiał osłony | stal kwasoodporna 1.4541 stal kwasoodporna 1.4571 |
| Zakres pomiarowy temperatury | -200 ... 150 °C -40 ... 150 °C |
| Medium | materiały sypkie para wodna ciecze gazy/powietrze |
| Obwód pomiarowy | 2 - przewodowy 3 - przewodowy 4 – przewodowy |
| Gwint | G3/4" G1/2" M20x1,5 inny |
| Element pomiarowy | termorezystor (RTD) Pt100 termorezystor (RTD) Pt1000 termorezystor (RTD) Pt500 termorezystor (RTD) Ni100 termoelement (TC) NiCr-NiAl (K) termoelement (TC) Fe-CuNi (J) termorezystor podwójny (RTD) 2xPt100 termorezystor podwójny (RTD) 2xPt1000 termorezystor podwójny (RTD) 2xPt500 |
| Spoina pomiarowa (dla TC) | SO - spoina odizolowana od osłony SP - spoina zwarta z osłoną (uziemiona) SOA - spoina podwójna odizolowana od osłony, zwarte ze sobą SOB - spoina podwójna odizolowana od osłony i między sobą |
| Średnica osłony | 6mm 8mm |
| Długość osłony | 50mm 100mm 160mm 200mm inna |
| Przetwornik temperatury | APAQ-HRF inny TxIsoBlock TxBlock ProfIPAQ-H MESO-H IPAQ-H MinIPAQ-HLP APAQ-3HPT IPAQ-C201 APAQ-HCF brak |
| Dokładność | klasa A (dla RTD) klasa B (dla RTD) klasa 1 (dla TC) klasa 2 (dla TC) |
Pliki do pobrania
Produkty powiązane
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.














