Pirometry stacjonarne

Pirometr LAND FLT-5
Kod produktu: LAND FLT-5
Pirometr LAND FLT 5 przeznaczony jest do precyzyjnego pomiaru temperatury powierzchni szkła uformowanego (przezroczyste), najczęściej w procesie odprężania w hutach szkła płaskiego. Specjalna długość fali oraz wysokiej klasy filtr optyczny pirometrów, zapewnia minimalizację wpływu radiacji otoczenia (refleksów pojawiających się na powierzchni szkła, a pochodzących od innych obiektów). Pirometr zapewnia również minimalny wpływ zmian wilgotności powietrza na pomiar (wada tanich rozwiązań o średniej długości fali 5 µm).
Parametry
| Typ wyjścia | 4 ... 20 mA |
| Pole widzenia | 50 : 1 |
| Temperatura pracy | 0 ... 50 °C |
| Zakres pomiarowy temperatury | 250 ... 1100 °C |
| Powtarzalność | < 1K |
| Czas odpowiedzi | 1 ... 10 s regulowany |
| Długość fali | 4,8 … 5,2 mikrometr |
| Dopuszczenia | CE |
| Dokładność | ±0,5 % wartości mierzonej |
| Producent | Land |
Pliki do pobrania
Aplikacje
Produkty powiązane
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.































