Sondy radarowe poziomu z falowodem

Sonda radarowa z falowodem Vegaflex 86
Sonda radarowa poziomu do pomiaru poziomu cieczy o wysokiej lub bardzo niskiej temperaturze tj. od -196 do 450°C.
Sonda radarowa do pomiaru poziomu cieczy w wysokich lub bardzo niskich temperaturach tj. od -196 do 450°C oraz ciśnieniu procesowym od -1 do 400 bar. Nowa generacja sond falowodowych gwarantuje stabilną prace oraz dużą dokładność pomiaru (+/-2mm).
Nowe funkcje:
Sonda VEGAFLEX 86 została wyposażona w nową elektronikę, którą umożliwia automatyczne dostosowywanie pracy urządzenia do zmiennych parametrów medium.
Dodatkowo sonda posiada funkcję automatycznego określenia długości falowodu oraz (funkcje znane już sond VEGAPULS) możliwość zapisu w pamięci wew. 500 zdarzeń jak np. zmiana parametrów urządzenia, błędy pomiarów z rejestrowaną data i godz. wystąpienia jak i 100 tys. pomiarów z czasem próbkowania od 40ms do 1 tygodnia jak i rejestracje kilku pomiarów w tym samym czasie z możliwością exportu do programu Microsoft Excel.
Sonda VEGAFLEX 86 została wyposażona w nową elektronikę, którą umożliwia automatyczne dostosowywanie pracy urządzenia do zmiennych parametrów medium.
Dodatkowo sonda posiada funkcję automatycznego określenia długości falowodu oraz (funkcje znane już sond VEGAPULS) możliwość zapisu w pamięci wew. 500 zdarzeń jak np. zmiana parametrów urządzenia, błędy pomiarów z rejestrowaną data i godz. wystąpienia jak i 100 tys. pomiarów z czasem próbkowania od 40ms do 1 tygodnia jak i rejestracje kilku pomiarów w tym samym czasie z możliwością exportu do programu Microsoft Excel.
Pełny opis możliwości nowych wersji sond radarowych z falowodem można znaleźć w artykule "Pod kontrolą":
Sonda VEGAFLEX 86 do pomiaru poziomu cieczy w wysokiej temperaturze oraz ciśnieniu jest następcą sond
VEGAFLEX 66 oraz 67
VEGAFLEX 66 oraz 67
Parametry
| Wyświetlacz | moduł wyświetlania i programowania PLICSCOM |
| Elektronika | 2-przewodowa 4 ... 20 mA/HART 4-przewodowa 4 ... 20 mA/HART Profibus PA Foundation Fieldbus Modbus |
| Medium | ciecze |
| Wielkość mierzona | poziom |
| Dokładność | 2 mm |
| Ciśnienie | -1 ... 400 bar |
| Zakres pomiarowy | falowód linkowy do 75 m falowód prętowy do 6 m falowód w rurze osłonowej do 6m |
| Temperatura medium | -196 ... 450 °C |
| Przyłącze procesowe | gwintowe od G1 1/2, 1 1/2 NPT kołnierzowe od DN 50, 2'' |
| Dopuszczenia | ATEX |
| Producent | Vega |
Pliki do pobrania
Produkty powiązane
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.
























