Sondy radarowe poziomu z falowodem

Sonda radarowa z falowodem Vegaflex 83
Sonda radarowa poziomu do pomiaru cieczy w przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym
Sonda radarowa poziomu VEGAFLEX 83 jest kolejną generacją sond falowodowych przeznaczonych do pomiaru poziomu cieczy w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym gdzie wymagane są przyłącza higieniczne. Sonda może być stosowana do pomiaru mediów o temperaturze od -40 do 150°C oraz ciśnieniu procesowym od -1 do 40bar. Nowa generacja sond falowodowych gwarantuje stabilną prace oraz dużą dokładność pomiaru (+/-2mm).
Nowe funkcje
Sonda VEGAFLEX 83 została wyposażone w nową elektronikę, którą umożliwia automatyczne dostosowywanie pracy urządzenia do zmiennych parametrów medium.
Dodatkowo sonda posiada funkcję automatycznego określenia długości falowodu oraz (funkcje znane już sond VEGAPULS) możliwość zapisu w pamięci wew. 500 zdarzeń jak np. zmiana parametrów urządzenia, błędy pomiarów z rejestrowaną data i godz. wystąpienia jak i 100 tys. pomiarów z czasem próbkowania od 40ms do 1 tygodnia jak i rejestracje kilku pomiarów w tym samym czasie z możliwością exportu do programu Microsoft Excel.
Sonda VEGAFLEX 83 została wyposażone w nową elektronikę, którą umożliwia automatyczne dostosowywanie pracy urządzenia do zmiennych parametrów medium.
Dodatkowo sonda posiada funkcję automatycznego określenia długości falowodu oraz (funkcje znane już sond VEGAPULS) możliwość zapisu w pamięci wew. 500 zdarzeń jak np. zmiana parametrów urządzenia, błędy pomiarów z rejestrowaną data i godz. wystąpienia jak i 100 tys. pomiarów z czasem próbkowania od 40ms do 1 tygodnia jak i rejestracje kilku pomiarów w tym samym czasie z możliwością exportu do programu Microsoft Excel.
Pełny opis możliwości nowych wersji sond radarowych z falowodem można znaleźć w artykule "Pod kontrolą":
Sonda VEGAFLEX 83 do pomiaru poziomu cieczy w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym jest następcą sondy
VEGAFLEX 63.
VEGAFLEX 63.
Parametry
| Elektronika | 2-przewodowa 4 ... 20 mA/HART 4-przewodowa 4 ... 20 mA/HART Profibus PA Foundation Fieldbus Modbus |
| Medium | ciecze |
| Wielkość mierzona | poziom |
| Temperatura medium | -40 ... 150°C |
| Ciśnienie | do 16 bar |
| Przyłącze procesowe | higieniczne kołnierzowe od DN 25, 1'' |
| Dokładność | 2 mm |
| Zakres pomiarowy | falowód linkowy do 32 m falowód prętowy do 4 m |
| Wyświetlacz | moduł wyświetlania i programowania PLICSCOM |
| Dopuszczenia | ATEX |
| Producent | Vega |
Pliki do pobrania
Produkty powiązane
Kontakt z Ekspertem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Wyślij zapytanie do naszych Ekspertów.





















